Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna Ładna

Ładna, małopolskie

  • 180 000 zł
  • 5 700 m²
  • 31,58 zł/m²

Zdjęcie

Damian Wrzosek

Skontaktuj się

Działka komercyjna Ładna

Ładna, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

180 000 zł

5 700 m²

31,58 zł/m²

Działka komercyjna Ładna

Zaktualizowane: 12 maja 2026

180 000 zł 5 700 m² 31,58 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 180 000 zł (31,58 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: usługowa, 5 700 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DOGODNA LOKALIZACJA PRZY DK94 | SZYBKI DOJAZD DO TARNOWA I AUTOSTRADY A4

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki usługowo-produkcyjne położone w miejscowości Ładna, w gminie Skrzyszów, powiecie tarnowskim. To oferta skierowana przede wszystkim do inwestorów, przedsiębiorców oraz osób poszukujących dobrze skomunikowanego terenu pod działalność usługową, magazynową, produkcyjną lub szeroko rozumianą działalność komercyjną. (...)

Agent

Damian Wrzosek

571 204...

571 204 682

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

571 204...

571 204 682

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości